Üdvözöljük
a Magyar Növényvédő Mérnöki és Növényorvosi Kamara honlapján!

Álláshirdetés

ÁLLÁSHIRDETÉS

A MAGYAR NÖVÉNYVÉDŐ MÉRNÖKI ÉS NÖVÉNYORVOSI KAMARA

munkatársat keres

SZAKMAI ÜGYVIVŐ / ÜGYVEZETŐ

munkakörbe

Feladatok:

-          a Kamara elnöke és főtitkára munkájának segítése

-          a kamarai szervezet szakmai munkájának és szervezeti feladatainak koordinálása

-          kapcsolattartás az országos szervezet és a területi szervezetek között

-          közreműködés a Kamara hivatalos és szakmai kapcsolatainak fenntartásában, megbízás alapján a Kamara képviselete (államigazgatási szervek, hatóságok, más szervezetek, intézetek stb. irányában)

-          a Kamara képviselete szakmai rendezvényeken az elnök vagy a főtitkár megbízására

-          a Kamara központi irodája munkájának irányítása, szervezése

-          a Kamara hivatalos dokumentumainak felügyelete

-          a Kamara hivatalos honlapjának fenntartása, folyamatos aktualizálása

-          a Kamara testületi üléseinek előkészítése, szervezése, lebonyolítása, az ülések dokumentálásának biztosítása (meghívó, jelenléti ív, jegyzőkönyv, határozatok, szükséges egyéb dokumentumok)

-          közreműködés a Kamara rendezvényeinek előkészítésében, szervezésében

Elvárások:

-          agrár- egyetemi végzettség (felsőfokú növényvédelmi végzettség előny)

-          legalább 5 éves szakmai gyakorlat

-          tárgyalóképes angol nyelvtudás (további egy nyelv tudása előny –német, orosz, francia)

-          magas fokú felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

-          számviteli ismeretek

-          „B” kategóriás jogosítvány

-          budapesti vagy Budapest környéki lakóhely

-          erkölcsi bizonyítvány

Munkavégzés helye:

-          Budapest, alkalmanként vidéki kiküldetés

Bérezés, munkaidő:

-          bérezés megegyezés szerint

-          teljes munkaidő (8.00 – 16.00 között)

-          2020. november 15-ig a novkamara@t-online.hu e-mail címre a fizetési igény megjelölésével.

Sajtó megjelenések

Média megjelenések

Partner szervezetek